برزگر:جدیدی تمام فنون مشهور تختی را یاد گرفت.

توضیحات منصور برزگر درباره تمرینات کشتی امیر جدیدی:

پس از کناره گیری یا کنار گذاشتن امیر جدیدی از پروژه «غلامرضا تختی» بسیاری از رسانه ها گمانه هایی را در مورد این عدم همکاری مطرح کردند. چند روز پیش امیر جدیدی با انتشار تصویری از خود در «خانه کشتی منصور برزگر» و شعری کنایه آمیز به قطع همکاری خود با پروژه «غلامرضا تختی» واکنش نشان داد. اما به تازگی مصاحبه ای از منصور برزگر مربی با سابقه کشتی منتشر شده که به تمرینات طاقت فرسای امیر جدیدی برای بازی در نقش غلامرضا تختی اشاره دارد.

منصور برزگر از مربیان نامدار کشتی ایران با بیان این که امیر جدیدی برای بازی در فیلم «غلامرضا تختی» تمرینات طاقت فرسایی را پشت سر گذاشت، به جام جم گفت: «ایشان بسیار بچه خوب و مودب و دوست داشتنی بود و هر چه ما گفتیم انجام داد.»

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۶ مونترال درباره شخصیت امیر جدیدی گفت: جدیدی بسیار باهوش و مستعد بود و خیلی سریع همه چیز را یاد میگرفت بخصوص که آدم با احساسی هم بود و خیلی زود با بچه های کشتی صمیمی شد.

منصور برزگر همچنین درباره نحوه یادگیری فنون کشتی توسط امیر جدیدی توضیح داد: امیر جدیدی چیزی از کشتی نمیدانست اما چون سابقه ورزشی داشت شش ماه تمام برای یادگیری وقت و انرژی گذاشت. هم نرمشهای کشتی را بلد شد و هم برخی فنونی که تختی در آن خبره بود نظیر سگک ها و دست در مخالف را یاد گرفت.

او که از دلایل حذف جدیدی از پروژه «تختی» ابراز بی اطلاعی می کند، در پایان تاکید کرد: از جزییات حذفش اطلاعی ندارم اما ایشان از نظر بازیگری هیچ مشکلی نداشت.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =