به گوشمان رسیده پیش از آن‌که دیده باشیم

همواره در جشنواره فیلم فجر برخی فیلم‌ها به دلایل مختلفی همچون سبقه و آثار پیشین و برخی از فیلم‌ها به واسطه خبرهایی که پیش از جشنواره درباره آنها منتشر شده و به صورت رسمی یا غیررسمی به گوش رسیده، برای مخاطبان جذاب‌تر و کنجکاوی‌برانگیزتر است.
فیلم‌های «ماجرای نیمروز ۲: رد خون» ساخته محمدحسین مهدویان و «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی از جمله آثاری است که به واسطه فیلم‌های قبلی این دو کارگردان جوان و با استعداد، منتظر دیدنشان هستم.
همچنین آرش لاهوتی که از مستندسازان مطرح است با اولین فیلم سینمایی‌اش با عنوان «روزهای نارنجی» در جشنواره امسال حضور دارد. «روزهای نارنجی» نیز از جمله آثاری است که سابقه درخشان کارگردانش این کنجکاوی را برایم ایجاد کرده تا منتظر دیدن میزان توانایی لاهوتی در عرصه ساخت فیلم داستانی پس از موفقیت‌های متعدد در عرصه مستندباشم.
از دیگر فیلم‌هایی که خبرهای غیررسمی حکایت از اثری دیدنی دارد، فیلم «جان‌دار» ساخته حسین امیرى دومارى و پدرام پورامیرى است که برخی از افرادی که این فیلم را دیده‌اند معتقدند «جان‌دار» پدیده جشنواره فجر امسال است.
فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار نیز فیلمی متفاوت به نظر می‌رسد که گویا درباره عبدالمالک ریگی و بستگان اوست. این فیلم یک عاشقانه متفاوت نسبت به آثار قبلی آبیار است که الناز شاکردوست و هوتن شکیبا دو نقش اصلی آن را ایفا می‌کنند. همچنین شنیده‌ها حاکی از بازی متفاوت و دیدنی حامد بهداد در فیلم «قصر شیرین» ساخته سید رضا میرکریمی و نوید محمدزاده در «سرخپوست» نیما جاویدی است، بنابراین منتظر دیدن این چهار فیلم نیز هستم.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + بیست =