خوشحالم «متری شش و نیم» به چرخه اکران جشنواره ۳۷ پیوست/ مشتاق گفتگو با مردم هستیم

سیدجمال ساداتیان تهیه کننده فیلم سینمایی «متری شش و نیم» تاکید کرد که خوشحال است این فیلم از امروز به چرخه اکران جشنواره سی و هفتم فیلم فجر پیوسته و قرار است در پردیس سینمایی کورش میزبان مخاطبان باشد و از نقطه نظر آنها آگاه شود.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، فیلم سینمایی « متری شش و نیم» دومین ساخته سعید روستایی به تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان امروز ۱۱ بهمن ماه ساعت ۲۲:۳۰ در دو سالن سینماگراند و سینما فاروس پردیس سینمایی کورش نمایش داده می شود.

سید جمال ساداتیان با ابراز خوشحالی از دیده شدن این فیلم توسط مخاطب در پردیس سینمایی کورش گفت: واقعیت این است که امروزه سینما از جنبه های مختلف برای مردم مهم است و مانند گذشته تنها مختص به پر کردن اوقات فراغت نیست بلکه می تواند سخنگوی جریان مطالبه گری مردم باشد و درست به دلیل همین مطالبه گری است که می تواند معضلات اجتماعی را مطرح کند و فیلم «متری شش و نیم» هم با طرح موضوع اعتیاد بخشی از این معضل را به تصویر کشیده است.

این تهیه کننده سینما ادامه داد: معتقدم مخاطب با دیدن فیلم «متری شش و نیم» نمی تواند بی اعتنا از کنار موضوع اعتیاد بگذرد. چون معضل اعتیاد یکی از مسائل ملتهب در جامعه است که هریک از افراد جامعه به نوعی گرفتار آن هستند. به همین دلیل در این فیلم به مردم خیلی نزدیک شدیم و توصیه می کنم مخاطب سینما سعی کند حتما این فیلم را در جشنواره ببیید.

ساداتیان تاکید کرد: نکته دیگر اینکه هنر در نگاه کلی و به تبع سینما نیاز به حضور و حمایت مردم دارد و اساسا بدون حمایت مخاطب سینما شکل نمی گیرد. همانطور که ماهی به آب زنده است سینما هم با مخاطبان خود تعریف می شود و هر اندازه فیلم های خوب ساخته شود به همان میزان مخاطب سینما رشد می کند و به جای دریاچه بودن به اقیانوس تبدیل می شود.

وی بیان کرد: به همین دلیل، آثار هنری و سینما با حضور مردم شکل می گیرد و در این میان سینمای اجتماعی بیش از هر عنوانی وابسته به مخاطب است و «متری شش و نیم» هم از این قاعده مستثنی نیست. خوشحالم با وجود همه اما اگرهایی که با آن روبرو بودیم و موانعی که سر راه وجود داشت مردم به خوبی مطالبه کردند و خواستند که این فیلم دیده شود و همین مطالبه و خواست مخاطب برای ما بسیار مهم بود.

ساداتیان در پایان صحبت های خود گفت: باز هم تاکید می کنم که خوشحالم امشب در پردیس سینمایی کورش من به همراه عوامل فیلم «متری شش و نیم» میزبان مردم هستیم و مشتاق گفتگو با مخاطبان فیلم هستیم.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =