سوفی ترنر بازیگر «بازی تاج و تخت»: از کلاه‌گیس قرمز استفاده کردم چون موهایم آسیب بدی دید!

سوفی ترنر اخیرا مصاحبه‌ای را با Glamour در مورد عادات زیبایی‌اش داشته و در این بین به سوالی پاسخ داده که چند وقتی است ذهن طرفداران «بازی تاج و تخت» را مشغول کرده‌ است‌: چرا او به جای رنگ کردن موهای بلوندش به رنگ قرمز (موهای سانسا) در سریال شروع به استفاده از کلاه‌گیس کرده‌ است؟ او برای شش فصل موهایش را رنگ کرد و برای فصل هفتم دیگر این کار را نکرد و از کلاه‌گیس استفاده کرد.

اما او می‌گوید استفاده‌اش از کلاه‌گیس به دلیل احتمال از دست دادن موهایش در اثر رنگ گردن بوده است: «چند سال قبل من سعی کردم مجددا موهام رو از رنگ قرمز به بلوند تغییر بدم و این به موهام آسیب بدی رسوند. بنابراین مجبور شدم که بخاطر سریال کلاه‌گیس بذارم. اونا بهم اجازه ندادن که با رنگ کردن مجدد موهام به رنگ قرمز به موهام آسیب بزنم.»

همچنین او در حساب توییتر خود این مسئله را روشن کرد که گذاشتن رنگ قرمز در سریال گات به موهایش آسیب نرسانده، بلکه رنگ بلوند برای پروژه‌ای دیگر نظیر Joisie بوده است.

به گزارش وستروس، سوفی ترنر در این مصاحبه از میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک هم صحبت به میان آورد و گفت: «میسی حامی‌ترین شخصیه که تا بحال توی زندگیم دیدم. ما با هم خیلی راحتیم و همدیگه رو مدام تشویق میکنیم و به هم انرژی مثبت میدیم.

ترنر در پایان گفت: «اون واقعا در این زمینه قهرمانیه. اون هر روز زنگ‌ میزنه و میپرسه:«هی، امروز خوبی؟» میدونم که این حرفاش نصیحت نیست اما به هرحال مدام بهم میگه مراقب خودم باشم‌، بخصوص به لحاظ روحی روانی. فکر کنم این مهمترین چیزه … من و میسی با هم خیلی چیزا رو از سر گذروندیم. ما توی این صنعت با هم بزرگ شدیم. اون ظاهر و باطن من رو میشناسه و منم ظاهر و باطن اونو. خوبه که هر از گاهی از احوال هم خبردار شیم. ما همدیگرو خیلی دوست داریم.»

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 1 =