سیروس الوند در قامت تهیه کننده به جشنواره فجر می آید

با گذشت حدود یک ماه از فیلمبرداری؛

سیروس الوند در قامت تهیه کننده به جشنواره فجر می آید

فیلم سینمایی «آن جا همان ساعت»به کارگردانی و تهیه کنندگی سیروس الوند با گذشت حدود یک ماه از فیلمبرداری و تدوین همزمان آن برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فجر آماده خواهد شد.

فیلم سینمایی «آن جا همان ساعت» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی سیروس الوند حدود ۳۰روز پیش در تهران آغاز شد و در حال حاضر عوامل در لوکیشن حصارک تهران مشغول به فیلمبرداری هستند.

همچنین تدوین این فلیم نیز به طور همزمان توسط مستانه مهاجر در حال انجام است و «آن جا همان ساعت» برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر فجر آماده شود.

سیروس الوند دو سال منتظر مهیا شدن شرایط ساخت این فیلم سینمایی بود که در نهایت پس از فراهم شدن شرایط، این فیلم در تهران کلید خورد.

پرویز پرستویی، ماهور الوند، شهرام حقیقت دوست، امیرحسین فتحی، شاهرخ فروتنیان، سعید پیردوست بازیگران این فیلم سینمایی هستند و یوسف فروتن به عنوان چهره ای جدید در این فیلم معرفی می شود.

این بازیگران اولین تجربه همکاری با سیروس الوند را دارند . هادی قندی تهیه کننده تلویزیون ، به عنوان سرمایه گذار و مجری طرح دراین فیلم با سیروس الوند همکاری می‌کند.

در خلاصه «آن‌جا، همان ساعت» آمده است: رعنا (معلم مقطع ابتدایی) و امیر (کارگر کارگاه بلور سازی) زندگی عاشقانه خود را در محله قدیمی، در حاشیه شهر آغاز کرده‌اند غافل از آنکه شیطنتی جنون آمیز خوشبختی ساده آن‌ها را نشانه گرفته است.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + پنج =