علی سرتیپی خبر داد: خرید تجهیزات تازه

علی سرتیپی در
نمایشگاه صوتی تصویری و ملزومات سینمای ۲۰۱۹ ise  امستردام
علی سرتیپی به همراه احسان منتصر به‌عنوان دو تن از اعضای هیئت مدیره کورش، جهت مذاکره و خرید تجهیزات در این نمایشگاه حاضر شدند.
علی سرتیپی دراین‌باره گفت: به دلیل بررسی و خرید تجهیزات جدید، بهینه‌سازی و به‌روز رسانی مجتمع و پردیس کورش به این نمایشگاه آمدیم تا از جدیدترین دستاوردهای روز دنیا مطلع شویم.
او در ادامه افزود: با خرید این تجهیزات کیفیت صدا و تصویر تغییر خواهد کرد و همین‌طور سیستم لامپی تعویض شده و سیستم لیزری جایگزین می‌‌شود ما بر این تصمیم هستیم که برای مجتمع، پردیس کورش و همین‌طور سالن‌های جدیدی مثل گالریا و لوتوس این تجهیزات را خریداری کرده و کیفیت سالن‌هایمان را همسان با دستاوردهای روز دنیا کنیم
نمایشگاه سیستم.های یکپارچه اروپا از ۱۶ الی ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ در شهر آمستردام کشور هلند برگزار می‌گردد. این نمایشگاه در زمینه صنعت تجهیزات صوتی و تصویری و رسانه‌های الکترونیک، بزرگترین ویترین اروپا در نوع خود است که اولین‌بار در سال ۲۰۰۴ برگزار شد. این رویداد هم اکنون مورد توجه ترین رویداد جهان در صنعت تجهیزات صدا، تصویر و سیستم های الکترونیک است و معیاری برای سنجش دیگر نمایشگاه های این صنعت به شمار می‌رود.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + یازده =