علی فروغی در برنامه «حالا خورشید»: نود از هفته بعد پخش می‌شود

علی فروغی در «حالا خورشید»: عدم پخش نود بخاطر پخش بازی مهم و تعطیلی لیگ بود. عادل خودش قبول نکرد که بعد از ساعت ۱۲ برنامه‌اش پخش شود.
مدیر شبکه ۳ افزود: کنداکتور را من نه، بلکه شورای کنداکتور تصویب می‌کند.حرف‌های درون خانواده‌ای نباید بیرون می رفت و با تعادل نباید مصاحبه می کرد.شما آقای رشیدپور صبح به من زنگ زدید و هماهنگ کردید که موضعتان را درباره نود بگویید و من گفتم مشکلی ندارد.
عادل کارمند رسمی صدا و سیماست و در قراردادش ذکر شده بدون هماهنگی نباید مصاحبه نکند.
فروغی خطاب به رشیدپور گفت:برنامه شما (حالا خورشید) به اندازه نود بیننده دارد .برنامه ماه عسل دو برابر نود بیننده دارد. کار باید روی مدارش پیش رود. مثل دلدادگان که یک بازیگر پایان سریال را عوض می‌کند.
تلویزیون شأن و کلاسش هیاهو و شلوغ کردن رسانه‌ای نیست.
رشیدپور در پایان از فروغی در خصوص چگونگی ادامه نود سئوال کرد و فروغی پاسخ داد: این هفته اربعین است از هفته بعد نود ادامه پیدا می‌کند ولی روی اصول. مردم از قاطعیت منطقی و عقلانی حمایت می‌کنند. بحث شخصی وجود ندارد کار باید اصولی باشد. همان‌طور که گزارش بازی پرسپولیس را من گفتم به عادل بدهند چون مساله گزارشگری‌اش نبود.

عادل فردوسی‌پور در تماس تلفنی با حالا خورشید گفت: من بیش از ٢٠سال است در صدا و سیما هستم و فرزند فرزند رسانه محسوب می‌شوم. تا به اکنون تلاش کردم برنامه‌ای بسازم که منعکس کننده مشکلات و فساد در فوتبال کشور باشد و همیشه اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و همه چیز را با پوست، گوشت و استخوانم لمس کرده‌ام.
او در ادامه به مرف‌هایش علاوه کرد: در هر مجموعه‌ای اختلاف سلیقه وجود دارد و قرار نیست من و علی فروغی عزیز مثل هم فکر کنیم. من به تصمیم مدیران شبکه بابت عدم پخش برنامه نود به دلیل پخش بازی اسپانیا انگلیس احترام گذاشتم و اینطور نبود که به من گفته باشند ساعت ١٢ برنامه را اجرا کنم. این سوتفاهم بود که از تماس تلفنی دوستانه من با یکی از مدیران شبکه پیش آمد. باید تلاش کنیم مردم از برنامه‌های تلویزیون لذت ببرند و چند ساعت ماهواره نبینند

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =