فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی به تازگی پروانه نمایش را دریافت کرده و آماده اکران می شود.

پگاه ارضی؛ کارگردان فیلم سینمایی«نبات» که اولین ساخته وی در مقام کارگردانی فیلم بلند سینمایی است، درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی عنوان کرد:سال گذشته فیلمبرداری فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی من و تهیه کنندگی هوشنگ نور اللهی در آذر ماه آغاز شد و پس از حدود ۳۶روز فیلمبرداری به پایان رسید.

وی در ادامه افزود: با پایان مراحل فنی، برای دریافت پروانه نمایش اقدام کردیم و پس از چندین ماه به تازگی پروانه نمایش فیلم را دریافت کرده ایم.

ارضی در ارتباط با حضور فیلم در جشنواره خارجی افزود: به تازگی فیلم «نبات»برای حضور دربخش مسابقه زنان جشنواره بین المللی فیلم داکا پذیرفته شده است و از ۱۰تا ۱۸ژانویه این جشنواره برگزارخواهدشد.

او درباره همکاری با بازیگران و عوامل این فیلم سینمایی توضیح داد: کار کردن در کنار هنرمندان بزرگ، توانمند، با تجربه، و با سوابق درخشان یک سعادت بزرگ و لطف الهی محسوب می شود. به خصوص اینکه کار اولت هم باشد و خداراشکر این لطف در فیلم «نبات» شامل حال من هم شد. تمام عوامل فیلم «نبات» با انگیزه و با عشق برای این کارزحمت کشیدند و امیدوارم مردم هم از تماشای این فیلم لذت ببرند.

پگاه ارضی کارگردان ۱۶فیلم کوتاه و داور یکی از جشنواره های بین المللی فیلم کوتاه بوده است و «نبات» اولین ساخته بلند وی در مقام کارگردانی است.

بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از شهاب حسینی،نازنین فراهانی و ستایس محمودی.
دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از معصومه رحمتی،تینا اسدی،پدرام جنت سرای نمین.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =