محمدرضا فروتن به «ارابه زن چوبی» پیوست

مهدی یوردخانی، مدیر روابط عمومی مؤسسه هزاره هنر هفتم با اعلام خبر حضور محمد رضا فروتن برسر لوکیشن فیلم سینمایی زنی با ارابه چوبی گفت: فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبی» پس از انتخاب کامل عوامل و بازیگران،  پس از وقفه‌ای ده روزه از صبح چهارشنبه دوم آبان ماه دوباره از سرگرفته خواهد شد و «محمد رضا فروتن» به عنوان نقش اول این فیلم جلوی دوربین خداداد جلالی کارگردان و نویسنده این فیلم می‌رود.

به گفته یوردخانی در این پروژه محمدرضا فروتن، سمانه نصری، پوریا پورسرخ، حسین سلیمانی، نیوشا ضرابی، مریم نعمتی‌نیا، بهذاد خداویسی، فریبا متخصص به ایفای نقش خواهند پرداخت.
وی افزود: بیشترین بخش فیلمبرداری زنی با ارابه چوبی در روستای کوتنا از توابع شهر قائم شهر و روستاها و جاذبه‌های اطراف آن انجام می‌شود و تاکنون تمامی لوکیشن‌ها انتخاب و بخشی نیز طراحی و ویژه این فیلم سینمایی ساخته شده است.
یوردخانی در ادامه در خصوص داستان این فیلم گفت: «زنی با ارابه چوبی» داستان زندگی آرش ماندگار و بهمن ناصری دانشجویان ترم آخر فلسفه و عرفان را به نحوی خاص روایت می کند که برای تحقیقات پایان نامه شان، سه روز به شمال کشور می‌روند و آنجا با دختری به نام ستاره آفاق آشنا می‌شوند. بین ستاره و آرش عشقی آرمانی و ارزشی شکل می‌گیرد و ادامه داستان عشقی فلسفی به بار می‌نشیند.
به گفته مدیر روابط عمومی موسسه سینمایی هزاره هنر هفتم محمدحسن نجم تهیه کنندگی «زنی با ارابه چوبی» را برعهده گرفته است
خداداد جلالی نویسنده و کارگردان این فیلم تصریح کرد: “زنی با ارابه چوبی”  فیلمی است با مضمون عاشقانه که رگه های فلسفی خاصی داشته و یک عشق را از دید فلسفه مورد بررسی قرار خواهد داد که در آن بیننده چندین بار به زمان‌های مختلف سفر تا راز این عشق را پی ببرد.
نویسنده این فیلم با بیان اینکه سناریو زنی با ارابه چوبی به لحاظ ساختار طوری پیش می‌رود که می‌تواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد خاطر نشان کرد: در فیلمنامه «زنی با ارابه چوبی» تلاش کرده‌ام از سناریوهای غیر خطی عبور کنم تا یک نقطه عطفی در تاریخ فیلمنامه ایجاد شود.
وی که به تازگی به عنوان رئیس هیت داوران جشنواره مدیترانه کن انتخاب شده است، افزود: مطمئن هستم که ساخت این فیلم بسیار دشوار و با چالش هایی اساسی روبرو خواهد بود اما امیدوارم بتوانم با کمک عوامل فیلم و همکارانم آنچه را که در ذهنم است به درستی تبدیل به یک اثر با کیفیت سینمایی کنم.
این کارگردان سینما درباره ایده و طرح اولیه فیلمنامه، توضیح داد: ایده اولیه این فیلمنامه از آنجایی شکل گرفت که با خودم فکر کردم اگر یک روزی زمان نباشد و من بتوانم زمان را از محدوده جهان امکان دور کنم بعد آن موقع مدینه فاضله و بهشتی که همیشه حرفش را می زنیم می تواند به جهان واقعی ما وصل شود.
کارگردان فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبی» با اشاره به اینکه فرضیه توقف زمان همواره با انسان از ادوار مختلف تاریخ همراه بوده ادامه داد: اینکه چرا می میریم، چرا پیر می شویم و چراهای دیگر که اصولا بعدا متوجه شدیم باعث همه آنها زمان است و من تلاش کرده ام در فیلمنامه «زنی با ارابه چوبی» این رویاها را به ساختار برسانم.
وی گفت: می دانم که فیلمنامه بسیار دشواری است و فیلم بسیار سخت تری خواهد بود، اما امیدوارم آن چیزی شود که روزی عوامل فیلم به آن افتخار کنیم و با اعتماد به نفس کامل بگوییم ما این فیلم را کار کردیم.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 7 =