مهراوه شریفی نیا پس از سه سال با «بر سر دوراهی» به تلویزیون برمی گردد

.
مهراوه شریفی نیا بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که با گذشت چند سال از ایفای نقش در سریال «کیمیا» عید نوروز با سریال «بر سر دوراهی» به تلویزیون برمی گردد، درباره حضور در این سریال و همکاری با حامد عنقا توضیح داد: من تا به حال دو تجربه همکاری با آقای عنقا داشتم که یکی «قلب یخی» اولین سریال رسانه تصویری بود و دیگری سریال اینترنتی «پیکسل» است که هنوز اکران نشده است.
وی افزود: من در «قلب یخی» نوشته عنقا را بسیار دوست داشتم، به نحوی که چهار سکانس از سریال را خواندم و آنقدر جذب نقش و قصه شدم که با پروژه قرارداد بستم. خوشبختانه بعدها هم متوجه شدم اشتباه نکرده بودم.
.
این بازیگر عنقا را نویسنده ای بسیار باسواد توصیف کرد و ادامه داد: حتی مصاحبت با او هم برای من بسیار لذت بخش است. ایشان آدم متعهدی هستند و به قول هایی که می دهند پایبند می مانند. ویژگی هایی که این روزها یک مقدار کم است، نمی گویم نیست اما کم هست. در این بین عنقا جزو معدود آدمهایی در سینما و تلویزیون است که قول و کلامشان از کار برایشان مهمتر است و همین موضوع بخشی از شخصیتشان را تشکیل می دهد و این خصلت باعث شد با او کار کنم.
.
شریفی نیا یادآور شد: «بر سر دوراهی» اولین حضور من بعد از «کیمیا» در تلویزیون است و در این سه سال هرکاری پیشنهاد شد نپذیرفتم. چون می خواستم قدری از تلویزیون فاصله بگیرم. در این مدت سه چهار فیلم سینمایی و یک تئاتر کار کردم و کمی به احیا خودم پرداختم؛ کلاس رفتم، کتاب خواندم و فیلم دیدم ولی کار با حامد عنقا همیشه جذاب و لذت بخش است و شاید اگر کسی دیگر پیشنهاد همکاری می داد ترجیح می دادم دوری ام از تلویزیون ادامه پیدا کند اما قلم آقای عنقا برای من دوست داشتنی است و به او اعتماد دارم.
.
وی درباره حال و هوای این سریال اظهار کرد: این کار قرار است در فضایی نوستالژیک تولید شود و این فضا برایم جالب بود. «بر سر دوراهی» قصه روان و ساده ای دارد که گرچه انگار بارها شنیده شده اما نوع روایت آن است که جذابش می کند.
.
بازیگر «ساعت شنی» با بیان اینکه در سریال جدیدش اولین همکاری خود با بهرنگ توفیقی را پشت سر می گذارد، در پایان گفت: وارد کردن فضای نوستالژیک به سریالی در دهه ۹۰ اتفاق جذابی است و امیدوارم روزهای عید مهمان خوبی برای لحظات شادو تعطیل مردم باشیم.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =