پیمان یزدانیان: تمام پیشنهادهایم را به خاطر فیلم «متری شش و نیم» رد کردم

.
پیمان یزدانیان از ساخت موسیقی دومین فیلم بلند سعید روستایی خبر داد که امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از آن رونمایی خواهد شد.
.
این موزیسین که سال گذشته موفق به کسب جایزه بیستمین جشن خانه سینما برای فیلم سینمایی«خوک»شده بود، از ساخت موسیقی فیلم «متری شش و نیم» خبر داد و گفت: فعلاً نمی‌خواهم چیزی درباره موسیقی آن بگویم، ولی این فیلم به قدری شگفت‌انگیز است که پیشنهادهای دیگر داخلی و خارجی را رد کردم تا بتوانم تمام تمرکزم را روی ساخت موسیقی این فیلم بگذارم.
.
یزدانیان که معمولاً به استفاده کم و گزیده از موسیقی در فیلم‌ها شهرت دارد می‌گوید ساختار «متری شش و نیم» به گونه‌ای است که در آن انواع موسیقی‌ها استفاده شده و خود فیلم است که چنین چیزی را می‌طلبد.
.
او با اشاره به کیفیت فیلم می‌گوید: وقتی قرار است برای سکانسی موسیقی بنویسی، گاهی آن‌قدر شدت احساسات زیاد است که در شُک تصویر می‌مانی و باید از قالب بیننده خارج شوی تا بتوانی موسیقی آن را خلق کنی. امیدوارم از این فیلم استقبال خوبی شود چراکه به معنای واقعی کلمه می‌توان واژه فیلم را به آن اطلاق کرد.
.
پیمان معادی، پری‌ناز ایزدیار و نوید محمدزاده بازیگران اصلی فیلم و هومن کیایی، مرجان قمری، مازیار سیدی، مهدی حسینی‌نیا، علی باقری دیگر بازیگران «متری شیش و نیم»هستند که در این فیلم به تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان ایفای نقش کرده‌اند.
.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =