کلویی گریس مورتس کارگردان می‌شود

کلویی گریس مورتس اولین پروژه ی کارگردانی خود را با ساختن فیلمی کوتاه در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.
این بازیگر روز شنبه مورخ ۱۷نوامبر ۲۰۱۸ در«پنل فستیوال والچر» و در کنار کارگردان دزیره اخوان که اخیرا نیز در فیلم «آموزش اشتباه کامرون پست» با او کار کرده است ،این خبر را اعلام کرد.کلویی در برنامه ی «کیو اَند اِی» به میزبانیِ بازیگر تاتیوم اُ نیل در هتل «هالیوود روسولت»، فاش کرد که قرار است با یکی از برادرانش پشت دوربین برود.

همانطور که در وبگاه «ایندی وایر» گزارش شده است این بازیگر ۲۱ ساله گفته :«در واقع من و برادرم سال بعد برای اولین بار به عنوان کارگردان باهم همکاری خواهیم کرد. ما با یک فیلم کوتاه شروع می کنیم چرا که نمی خواهیم لقمه ی بزرگتر از دهان‌مان برداریم.»
بازیگر فیلم «کیک-اس» چهار برادر به نام های ترِوِر،کالین،براندون و ایتان دارد ولی مشخص نکرده است که کدام یک از برادرانش در اولین تجربه ی کارگردانی با او همکاری خواهد کرد.هرچند برای مدتی است که می‌خواهد فیلم خودش را بسازد ولی کار کردن با دزیره به او برخی از پیچیدگی های کارگردانی را آموخت.
کلویی اخیرا نیز در فیلم ترسناک «سوسپیریا»به کارگردانی لوکا گوادانینو ایفای نقش کرده است. او همچنین برای نقش «ونزدی آدامز» در انیمیشن اقتباسی «خانواده آدامز» که بزودی اکران میشود ، صداپیشگی انجام داده است.همچنین به صدای سفید برفی در انیمیشن «کفش قرمز و هفت کوتوله» صحبت کرده است.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 5 =