کوین هارت با انتشار پستی در اینستاگرامش تایید کرد : کوین هارت مجری مراسم اسکار ۲۰۱۹ شد

پس از شایعات منتشر شده در رابطه با انتخاب کوین هارت به عنوان مجری مراسم اسکار، او با انتشار پستی در اینستاگرامش این موضوع را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار فیلم‌نت نیوز، کوین هارت که پیش از این به عنوان جدی‌ترین گزینه برای اجرای مراسم اسکار مطرح شده بود، با انتشار پستی در اینستاگرام خود تایید کرد که به عنوان مجری مراسم اسکار ۲۰۱۹ انتخاب شده است.

او روز گذشته (سه‌شنبه ۶ آذر / ۲۷ نوامبر) در اینستاگرام خود نوشت: «سال‌ها از من پرسیده شده که آیا من اسکار را برگزار خواهم کرد و پاسخ من همیشه همین بود … من گفتم این فرصت برای من به عنوان یک کمدین به معنای یک زندگی خواهد بود و آن زمانی که باید، اتفاق می‌افتد. من خیلی خوشحالم که می‌گویم آن روز بعد بالاخره برای من فرا رسید تا مجری مرسم اسکار باشم. من تحت تأثیر قرار گرفتم فقط به‌خاطر این‌که این (موضوع) مدت‌هاست که جزو لیست هدف‌هایم بوده… برای اینکه قادر به پیوستن به لیست افسانه‌ای مجری‌های مراسم اسکار باشیم که این مرحله باور نکردنی است. من می‌دانم مادرم الان لبخند بزرگی می‌زند به پهنای صورتش. میخواهم از خانواده، دوستان و طرفدارانم برای حمایتشان تشکر کنم که تمام این مدت با من همراه بودند… من مطمئنم که امسال یکی از ویژه‌ترین اسکارها را خواهیم داشت. من از آکادمی برای این فرصت قدردانی می‌کنم… حالا وقت آن رسیده تا به جایزه‌های اسکار برسیم…»

کوین دارنل هارت (Kevin Darnell Hart) متولد ۳ ژوئیهٔ ۱۹۸۰ بازیگر سینما و تلویزیون، نویسنده، تهیه‌کننده و کمدین استندآپ آمریکایی است که کار خود را با برنده شدن در چندین مسابقه کمدی در باشگاه‌های نیوانگلند آغاز کرد. او که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کمدین‌های جهان شناخته شده، با نقش‌آفرینی در فیلمی کمدی به نام «کوین هارت: به درد من بخند» به عنوان بهترین بازیگر مرد در مراسم BET Award سال ۲۰۱۲ انتخاب شد.

پسندها...
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 1 =